menu EN
příklad koupelny - penthouse příklad koupelny - penthouse
obývací pokoj - penthouse - inspirace obývací pokoj - penthouse - inspirace
obývací pokoj - 4. NP - inspirace
příklad zařízení koupelny
ložnice - inspirace

DOMOV ZNAMENÁ VŠE také kvalitu Dolů

kvalitní standard je samozřejmostí

Byty v rezidenčním projektu MAISON Ořechovka jsou navrženy v nejvyšším standardu PREMIUM. Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách a na WC, velkoformátová dlažba a obklady, hliníková okna s izolačním trojsklem, bezfalcové vnitřní dveře, sádrové omítky. Pro zajištění příjemného klimatu a soukromí budou veškerá okna vybavena elektricky ovládanými exteriérovými žaluziemi. Všechny byty disponují přípravou pro klimatizaci. Na balkonech, lodžiích a terasách jsou položeny dřevěné terasy. Jedním z našich cílů je, abyste se v MAISON Ořechovka cítili bezpečně. Proto jsou všechny přístupy do domu a garáži zabezpečeny čipovým přístupovým systémem a zvonky u vchodů jsou vybaveny videotelefonem. 24/7 služba na recepci areálu bude poskytovat základní concierge služby a dohled nad kamerovým systémem, který bude instalovaný v podzemních garážích a společných prostorech.

VYSOKÝ STANDARD VYBAVENÍ

VYSOKÝ STANDARD VYBAVENÍ

Všechny zařizovací předměty v koupelnách a na WC nesou názvy vyhlášených značek, jako je např. Laufen, Kaldewei, Hansgrohe apod. Některé z bytů se mohou také pochlubit volně stojícími designovými vanami.

VYSOKÝ STANDARD VYBAVENÍ
BALKONY A LODŽIE S VÝHLEDY

BALKONY A LODŽIE S VÝHLEDY

Všechny byty v MAISON Ořechovka nabízí balkony, terasy nebo lodžie. Z vrchních pater si můžete užívat krásné výhledy na Střešovice, Ořechovku a Veleslavín.

BALKONY A LODŽIE S VÝHLEDY
PROSTORNÉ PŘEDZAHRÁDKY

PROSTORNÉ PŘEDZAHRÁDKY

Prostorné předzahrádky s možností výsadby okrasných květin, včetně keřů a stromů, vám nabídnou rozšíření vašeho obytného prostoru o krásné posezení venku. Jsou propojeny uzamykatelnou brankou s vnitroblokovým parkem.

PROSTORNÉ PŘEDZAHRÁDKY
POSLEDNÍ PATRA VČETNĚ VÝSADBY

POSLEDNÍ PATRA VČETNĚ VÝSADBY

Všichni obyvatelé penthousů v posledních patrech se mohou těšit z výsadby okrasnými travinami a květinami, které poskytnou úžasné výhledy do zeleně a zároveň zvýší vaše soukromí.

POSLEDNÍ PATRA VČETNĚ VÝSADBY